Lubisz rywalizację? Chciał(a)byś ustanowić nowy Rekord Polski lub „poprawić” istniejący?

Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć, jakie działania podjąć, aby spełnić swoje marzenie, my możemy Ci pomóc! Towarzystwo Kontroli Rekordów Niecodziennych z siedzibą w Rabce Zdroju, od 1999 roku aktywnie i nieprzerwanie rejestruje i nadzoruje rekordy ustanawiane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać kategorię w której móg(a)łbyś lub moglibyście (w przypadku rekordów grupowych) wystartować.

Po konsultacji wyznaczymy Ci wytyczne dotyczące próby ustanowienia rekordu oraz rodzaju jego pomiarów, pomożemy w oszacowaniu ryzyka i prawdopodobieństwa jego ustanowienia.

Jeśli będziesz potrzebował pomocy organizacyjnej, czy prawnej w zakresie zorganizowania imprezy, podczas której będzie podjęta próba ustanowienia rekordu – zgłoś się do nas!

Jako Towarzystwo Kontroli Rekordów Niecodziennych oferujemy obecność kontrolerów, którzy zmierzą, zważą lub policzą Twój/Wasz rekord oraz wystawią i wręczą pięknie oprawiony certyfikat.

Kontroler chętnie udzieli informacji dziennikarzom, czy uczestnikom wydarzenia, a jego obecność doda wyjątkowej rangi wydarzeniu.

Podczas kontroli, wszystkie dane dotyczące próby rekordu są gromadzone i redagowane przez kontrolera, więc nie ma już potrzeby wysyłania do naszej redakcji jakichkolwiek dowodów na ustanowienie rekordu.

Wasz rekord zostanie odnotowany i zarchiwizowany w naszej Księdze Rekordów i Osobliwości oraz opublikowany w formie ogólnodostępnej na stronie www.polskierekordy.pl

Napisz lub zadzwoń! Zapraszamy 🙂

[contact-form-7 id=”13″ title=”Formularz 1″]