polskie rekordy

7
929

Najmniejsza Kawiarnia w Polsce

print

Dobro&dobro. espresso bar, czyli najmniejsza kawiarnia (niecałe 6 m2)  w Polsce!  Znajduje się w Warszawie, przy ul Puławskiej 11.  

Małżeństwo z Ukrainy Inna Yarova (25 lat) i Oleg Yarovyi (28 lat) od zawsze, chcieli mieć własną kawiarnię, tak więc gdy oboje zamieszkali w Warszawie, postanowili spełnić swoje marzenia. 
Jedynym problemem był brak lokalu, jednak pojawiła się możliwość wynajęcia niecałych 6m² , z której skorzystali i tak powstała najmniejsza kawiarnia w Polsce! Sama data otwarcie była już bardzo wyjątkowa, gdyż był to 29 luty! Nazwa "dobro&dobro" była pomysłem Inny, która wraz z mężem uważa iż na świecie jest za mało dobroci. Oleg jest naprawdę pozytywną osobą, oraz świetnym baristą, rozmowa z nim to sama przyjemność. Maleńki rozmiar kawiarni ma swoje duże plusy, przede wszystkim jest przytulnie, jest to również świetne miejsce dla osób lubiących trochę prywatności.

W imieniu Polskich Rekordów i Osobliwości chciałbym gorąco podziękować, za zaproszenie i świetną kawę. Jestem również pewien, że „dobro&dobro” już wkrótce będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych kawiarni w Warszawie, o ile nie w całej Polsce!   

Tagi

Komentarze