polskie rekordy

Lista członków Towarzystwa Kontroli Rekodów Niecodziennych

Eugeniusz Wiecha - Kontroler wszystkich Kontrolerów 

Jakub Szczytowski -  Kontroler Rekordów

Dionizy Zejer - Kontroler Senior

Lucjan Czerny - Główny Kontroler Wszystkiego

 

Adamowicz Leszek - Warszawa

Adamski Antoni - Rzeszów

Andrysiak Andrzej - Warszawa

Andrzejczak Jerzy - Warszawa

Atkaczunas Andrzej - Warszawa

Bajer Czesław - Rabka Zdrój

Balcewicz Jacek - Kraków

Banasik Waldemar - Sosnowiec

Bereska Ewald - Tychy

Bialik Agnieszka - Kraków

Bielowski Adam - Katowice

Binkowski Patryk - Katowice

Blańda Jan - Skawa

Bobula Stanisław - Włochy

Bochenek Wiktor - Niebylec

Borkowski Krystian - Katowice

Boroń Roman - Piekary Śląskie

Borszcz Adam - Katowice

Burcan Mariola - Rabka-Zdrój

Buzarewicz Tadeusz - Warszawa

Cierpicki Aleksander - Gdańsk

Chojnowski Kazimierz - Warszawa

Chomontek Janusz - Koszalin

Cytawa Jędrzej - Lublin

Czejarek Roman - Warszawa

Dowbor Katarzyna - Warszawa

Dowbor Maciej - Warszawa

Drząszcz Gabriela - Suszec

Dudzik Kazimierz - Zakliczyn

Firlik Władysław - Poznań

Fijor Jan - Warszawa

Friedmann Stefan - Warszawa

Furman Henryk - Wałbrzych

Gąsiorowski Marek - Białystok

Gładysz Marta - Katowice

Górski Krzysztof - Łódź

Grabowski Zbigniew - Rudna

Grzonka Henryk - Mikołów

Jaworski Grzegorz - Rabka-Zdrój

Jaworski Józef - USA

Jeżak Rafał - Radom

Kańtor Mirosław - Tychy

Kasztelewicz Janusz - Stróże

Kierszko-Moskwik Zdzwisław - Kędzierzyn–Koźle.

Klasa Marek - Szczecin

Kowner Jacek - Ustronie

Kruczkowski Stefan - Warszawa

Kruk Krzysztof  - Łódź

Kryza Edmund - Radom

Krzciuk Jerzy - Kluczbork

Kubicki Krzysztof - Olszowa

Lapski Adam - Chorzów

Lechowicz Edmund - Żagań

Lelek Joanna - Rabka-Zdrój

Leszczyńska Beata - Lublin

Leszczyńska Izabela - Lublin

Leszczyńska Ryszarda - Kraków

Leszczyński Marian - Rabka-Zdrój

Magowski Krzysztof - Warszawa

Malinowski Witold - Wrocław

Mandla Bogusław - Mysłowice

Marcinkowski Bogdan - Katowice

Mazan Leszek - Kraków

Mazur Andrzej - Katowice

Mazurenko Igor - Gdynia

Michalak Marek - Świdnica

Michel Marek - USA

Moczulski Marek - Warszawa

Molenda Adam - Żywiec

Monastyrski Andrzej - Warszawa

Nussbaum Józef - Opole

Orawski Robert    Skoczów

Passowicz Wacław - Kraków

Piątek Wiesława - Warszawa

Piątek Zbigniew - Dąbrowa Gór.

Piekoszewski Jacek - Warszawa

Piotrowicz Zbigniew - Trzebieszowice

Pisarek Marek - Katowice

Piwowarski Stanisław - Miechów

Podgórski Wiesław - Warszawa

Polak Krzysztof - Bielsko-Biała

Poloczek Jan - Wisła

Poraj-Poleski Piotr - Warszawa

Profus Janusz - Zbrosławice

Prynda Krystian - Mysłowice

Różanek Zbigniew - Pleszew

Rudyk Henryk - Łeba

Rus Grażyna - Siemianowice Śl.

Rybacki Michał - Konin

Rzepczyński Ryszard - Karpacz

Sarzało Jarosław - Starogard Gd.

Sienkiewicz Jakub - Piaseczno

Skawińska Bernadetta - Rumia

Służałek Grażyna - Podlesie

Służałek Krzysztof - Podlesie

Sobierajski Wiktor - Kędzierzyn–Koźle

Sokołowski Andrzej - Gołdap

Sojka Aleksandra - Żory

Stankiewicz Ewa - Inowrocław

Strzelecki Ryszard - Warszawa

Sysiak Grażyna - Rabka-Zdrój

Szafarczyk Szymon - Imielin

Szarawarski Marek - Rabka-Zdrój

Szmidt Dziani - Ciechocinek

Szmit Małgorzata - Józefów

Szopiński-Wisła Andrzej - Kędzierzyn-K.

Szura Zdzisław - Rabka Zdrój

Szurkowski Ryszard - Warszawa

Ślężyński Jan - Katowice

Świgoń Stefan - Wrocław

Tabeau Tomasz - Gdańsk

Tchórzewski Witold - Warszawa

Tlałka Dariusz - Kęty

Truchan Grzegorz - Chorzów

Truszkowski Marek - Pisz

Weckwerth Marek - Bydgoszcz

Wiecha Piotr - Katowice

Wiecha Tatiana - Katowice

Wiecha Wanda - Katowice

Wiercioch Wojciech - Nowy Targ

Winkler Robert - Dąbrowa Górnicza

Wiśniewska Wiktoria - Łaziska Górne

Wołkowski Bogdan - Jaworzno

Wołodko Cezary - Gdynia

Zajdel Grażyna - Bielsko-Biała

Zalega Dariusz  - Zabrzeg

Zamelek Robert - Rydzyna

Zarzycki Piotr - Warszawa

Zbrożek Grzegorz - Wałbrzych

Zwiefka Tadeusz - Swarzędz

Żak Andrzej - Warszawa

Żmudziński Wojciech - Iława